Equip

Secretari General

Sergi Miquel Valentí

Llagostera (Gironès)
Data de naixement: 23/12/1989

smiquel@jnc.cat

Descarregar currículum

Presidència del Consell Nacional

Judit Cabana Comas

Sarrià-Sant Gervasi (Barcelona)
Data de naixement: 02/07/1991

jcabana@jnc.cat

Secretaria d'Organització

Marc Rodés Salanqueda

Sant Andreu (Barcelona)
Data de naixement: 30/09/1989

mrodes@jnc.cat

Descarregar currículum 

Acció Interna

Ariadna Ponsa Sala

Prats de Lluçanès (Osona-El Lluçanès)
Data de naixement: 13/05/1988

aponsa@jnc.cat

Descarregar currículum

Comunicació, Missatge i Premsa

Mariona Balasch Fusté

Albesa (Noguera)
Data de naixement: 13/03/1989

mbalasch@jnc.cat

Descarregar currículum 

Activisme

Marc Claparols Fabri

Figueres (Alt Empordà)
Data de naixement: 20/01/1991

mclaparols@jnc.cat

Activisme

Bernat Parera Berdala

Sant Antoni de Vilamajor (Vallès Oriental)
Data de naixement: 30/05/1989

bparera@jnc.cat

Estratègia Digital

Ivan Monforte Fugarolas

Breda (Selva Interior)
Data de naixement: 11/06/1990

imonforte@jnc.cat

Descarregar currículum 

Infraestructures, Energia i Sostenibilitat

Marc Anguera Gisbert

Tortosa (Baix Ebre)
Data de naixement: 19/06/1991

manguera@jnc.cat

Cultura i llengua

Pol Avinyó Roselló

Ciutat Vella (Barcelona)
Data de naixement: 04/02/1990

pavinyo@jnc.cat

Descarregar currículum 

Territori

Roberto Fernandez Santos

Celrà (Gironès)
Data de naixement: 19/11/1992

rfernandez@jnc.cat

Galeuscat-PPCC

Albert Esteller Jurado

Castelldefels (Baix Llobregat)
Data de naixement: 11/06/1990

aesteller@jnc.cat

Salut i Esports

Arnau Navinés Ferrer

La Seu d'Urgell (Alt Urgell)
Data de naixement: 

anavines@jnc.cat

Militància

Gemma Gatius Perera

Gràcia (Barcelona)
Data de naixement: 14/01/1988

ggatius@jnc.cat

Política Universitària

Sandra Grau López

Vic (Osona-El Lluçanès)
Data de naixement: 17/12/1995

sgrau@jnc.cat

Polítiques de Joventut

David Martínez Raventós

Sant Sadurní d'Anoia (Alt Penedès)
Data de naixement: 19/04/1988

dmartinez@jnc.cat

Descarregar currículum 

Polítiques Socials i Igualtat

Núria Ramon Pérez

Barberà del Vallès (Vallès Occidental-Sabadell)
Data de naixement: 08/07/1988

nramon@jnc.cat

Polítiques Educatives

Oriol Rosés Belló

Dreta de l'Eixample (Barcelona)
Data de naixement: 07/12/1989

oroses@jnc.cat

Descarregar currículum

Política Internacional

Víctor Solé Ferioli

Les Corts (Barcelona)
Data de naixement: 25/06/1987

vsole@jnc.cat

Política Europea

Alistair Ian Spearing Ortiz

Sabadell (Vallès Occidental-Sabadell)
Data de naixement: 25/08/1987

aspearing@jnc.cat

Governança i Món Local

Judith Toronjo Nofuentes

Tordera (Maresme)
Data de naixement: 11/10/1990

jtoronjo@jnc.cat

Descarregar currículum 

CAMD

Xavier Catarineu i Hernández

Sant Pol de Mar (Maresme)
Data de naixement: 19/12/1989

xcatarineu@jnc.cat

Coordinadora Territorial / Alt Pirineu

Jeannine Abella Chica

Isona (Pallars Jussà)
Data de naixement: 06/08/1990

altpirineu@jnc.cat

Descarregar currículum 

Coordinador Territorial / Barcelona Ciutat

Albert Pérez Garró

Horta-Guinardó (Barcelona)
Data de naixement: 02/04/1991

barcelona@jnc.cat

Descarregar currículum 

Coordinador Territorial / Camp de Tarragona

Pol Montserrat Rovira

Tarragona (Tarragonès)
Data de naixement: 21/04/1994

tarragona@jnc.cat

Coordinador Territorial / Comarques Gironines

Joan Mir Martínez

Banyoles (Pla de l'Estany)
Data de naixement: 04/05/1995

comarquesgironines@jnc.cat

Coordinador Territorial / Regió 1

Eliseu Esterlich Galera

L'Hospitalet de Llobregat (L'Hospitalet de Llobregat)
Data de naixement: 03/10/1987

regio1@jnc.cat

Coordinador Territorial / Terres de Lleida

Marc Solanes Roca

Balaguer (Noguera)
Data de naixement: 24/05/1993

terreslleida@jnc.cat

Descarregar currículum 

Coordinadora Territorial / Terres de l'Ebre

Jennifer Reverté Ferrando

Els Muntells (Montsià)
Data de naixement: 12/11/1993

ebre@jnc.cat

Coordinador Territorial / Vegueria Penedès

Oriol Bertran Grimau

Vilafranca del Penedès (Alt Penedès)
Data de naixement: 07/04/1994

penedes@jnc.cat