Equip

Secretària General

Judith Toronjo Nofuentes

Tordera (Maresme)
Data de naixement: 11/10/1990

jtoronjo@jnc.cat

 

President del Consell Nacional

Albert Pérez Garro

Horta-Guinardó (Barcelona)
Data de naixement: 02/04/1991

aperez@jnc.cat

 

Secretària d'Estratègia Polítilca

Míriam Lanero Carrillo

La Jonquera (Alt Empordà)
Data de naixement: 19/06/1991

mlanero@jnc.cat

 

Secretari d'Organització

Oriol Bertran i Grimau

Vilafranca del Penedès (Alt Penedès)
Data de naixement: 07/04/1994

obertran@jnc.cat

 

Militància

Marc Anguera Gisbert

Tortosa (Baix ebre)
Data de naixement: 19/06/1991

manguera@jnc.cat

 

Formació

Jennifer Reverté i Ferrando

Els Muntells (Montsià)
Data de naixement: 12/11/1993

jreverte@jnc.cat

Territori

Roger Ribera i Montserrat

Barcelona (Sarrià-Sant Gervasi)
Data de naixement: 06/02/1991

rribera@jnc.cat

Estratègia Digital

Roberto Fernández i Santos

Celrà (Gironès)
Data de naixement: 19/11/1992

rfernandez@jnc.cat

Activisme polític

Gerard Rosell i Saldaña

Barcelona (Les Corts)
Data de naixement: 11/07/1990

grosell@jnc.cat

Activisme digital

Albert Esteller i Jurado

Castelldefels (Baix Llobregat)
Data de naixement: 11/06/1990

aesteller@jnc.cat

 

Política internacional

Víctor López i Payà

Mataró (Maresme)
Data de naixement: 07/07/1994

vlopez@jnc.cat

Política europea

Laia Comerma i Calatayud

Seva (Osona)
Data de naixement: 14/11/1995

lcomerma@jnc.cat

Polítiques Socials, Feminsime i LGTBI+

Marc S. Baeza Delgado

Barcelona (Barcelonès)
Data de naixement: 11/09/1993

mbaeza@jnc.cat

Política municipal i governança

Albert Bonet Huete

Sant Pere de Ribes (Garraf)
Data de naixement: 09/04/1990

abonet@jnc.cat

Economia i Ocupació

Gemma Feixas Mir

Banyoles (Pla de l'Estany)
Data de naixement: 09/01/1992

gfeixas@jnc.cat

Cultura i llengua

Montse Auguets Canes

Solsona (Solsonès)
Data de naixement: 12/12/1992

mauguets@jnc.cat

Salut i esports

Arnau Navinés Ferrer

La Seu d'Urgell (Alt Urgell)
Data de naixement: 11/02/1991

anavines@jnc.cat

Infraestructures, Energia i Sostenibilitat

Martí Tudela i Vidal

Badalona (Barcelonès)
Data de naixement: 21/05/1993

mtudela@jnc.cat

Polítiques de Joventut

Álvaro Baena Clapés-Saganyoles

Barcelona (Barcelonès)
Data de naixement: 26/01/1993

abaena@jnc.cat

Galeuscat

Gerard Castaño Oliveros

Girona (Gironés)
Data de naixement: 17/02/1995

gcastano@jnc.cat

Polítiques educatives i FP

Adrià Mirabal Parada

Reus (Maresme)
Data de naixement: 09/02/1997

amirabal@jnc.cat

Polítiques universitaries

Carles Merino Vives

Arbúcies (La Selva)
Data de naixement: 01/05/1996

cmerino@jnc.cat

Coordinadora Territorial / Alt Pirineu

Glòria Rigola Junoy

Alp (La Cerdanya)
Data de naixement: 11/08/1989

altpirineu@jnc.cat

Coordinador Territorial / Barcelona Ciutat

Fernando Gómez Carvajal

Sant Martí (Barcelona)
Data de naixement: 25/09/1994

barcelona@jnc.cat

Coordinador Territorial / Camp de Tarragona

Pol Montserrat Rovira

Tarragona (Tarragonès)
Data de naixement: 21/04/1994

tarragona@jnc.cat

Coordinador Territorial / Comarques Gironines

Joan Mir Martínez

Banyoles (Pla de l'Estany)
Data de naixement: 04/05/1995

comarquesgironines@jnc.cat

Coordinadora Territorial / Regió 1

Marta Boadas Cusidó

Cabrera de Mar (Maresme)
Data de naixement: 29/12/1994

regio1@jnc.cat

Coordinador Territorial / Terres de Lleida

Gerard Companys Pujol

Alcarràs (Segrià)
Data de naixement: 16/07/1993

terreslleida@jnc.cat

Coordinador Territorial / Terres de l'Ebre

Robert Gas Sirisi

L'Aldea (Baix Ebre)
Data de naixement: 14/02/1990

ebre@jnc.cat

Coordinador Territorial / Vegueria Penedès

Martí Compte i González

Vilafranca del Penedès (Alt Penedès)
Data de naixement: 03/09/1994

penedes@jnc.cat

Comitè d'arbitratge, mediació i disciplina

Ariadna Urroz i Segura

Sabadell (Vallès Occidental)
Data de naixement: 16/11/1994

aurroz@jnc.cat